sobota, 13 stycznia 2018


Odżywka zwiększająca objętość włosów z owocem granatu nie obciąża włosów , zapewnia odżywienie , wzmacnia i dodaje objętości .Strzał w dziesiątkę dla włosów delikatnych i osłabionych .Włosy stają się bardziej błyszczące , odżywione,wzmocnione i bardzo przyjemne w dotyku .Fajne jest w odżywce to ,że  po jej użyciu włosy nie są ciężkie ,łatwo je rozczesać i widać ,że jest ich nieco więcej .Moje włosy są co miesiąc farbowane ,a co za tym idzie cieńsze i słabsze .Odkąd używam odżywki poprawiłam znacznie ich kondycję nie są już kopom siana ,a zyskałam ładną fryzurkę .


Odżywka mieści się w opakowaniu 200 ml z zamykaniem na klik, ma ładny zapach , który utrzymuje się na włosach ,konsystencja gęsta ,składem odżywki jest ekstrakt z pestek granatu ,który pielęgnuje skórę głowy i nie powoduje elektryzowaniu się włosów ,olej z migdałów sprawia ,że włosy się nie puszą , a olej z awokado daje naturalną siłę ,blask i piękny wygląd .
Odżywka jest bardzo wydajna co jest jak najbardziej na plus starczy na dłuższy czas stosowania.Odżywkę nakładam po każdym umyciu włosów na ok 2-3 minuty , po tym czasie spłukuję .
Sprawdzone ,przetestowane nie raz mogę polecić ją każdemu :)

Kosmetyk dostępny w Aptekach DOZ, Aptekach Cefarm ,drogeriach Hebe i drogeriach Eko. Przedstawicielem kosmetyków jest Biobeauty .

Testuję z Twoim Źródłem Urody dzięki Michałowi :) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

  Królestwo So Chic ,królestwo kolorów marka , która nas kobiety zachęca do zabawy kolorem .   Dzięki konkursowi na Instagramie...